V roce 1927 August Wolf vyrobil svoji první motyčku, čímž položil základní kámen velké značky. Vsadil na kvalitu svých výrobků a později s touto značkou dobyl celou Evropu. Více než 80 let nabízí značka WOLF-Garten vše, co je potřebnak práci na zahradě, a ještě něco navíc: v širokém sortimentu najdete pro každou činnost na zahradě mnohá praktická řešení.

Pro větší potěšení, lepší výsledky, ale i méně námahy při práci na zahradě slouží jak profesionálům, tak i ostatním uživatelům kvalitní výrobky značky WOLF-Garten. V sortimentu najdete vše od hnojiv a osiv, přes údržbu trávníků — sekačky, vertikutátory zahradní traktory, další rozmanité stroje jako drtiče, štěpkovače, nebo sněžné frézy, až po práce na okrasné zahradě - nůžky na stromy a květiny, nářadí pro obdělávání půdy a udržování zahradních rybníčků.

Rozsáhlé poznatky, nákladné výzkumné a vývojové práce, průběžné a důkladné kontroly kvality a bezpečnosti, stejně jako zkušební experti z oboru péče o zahradu na celém světě garantují moderní a kvalitní výrobky, které snesou jakékoliv srovnání. Nejen různé zkušební instituce, ale zejména obliba mezi zákazníky nezávisle na sobě potvrzují, že výrobky WOLF-Garten jsou špičkovými pomocníky pro péči o Vaši zahradu.

Žádná položka