STIHL Bederní popruh ADVANCE X-FLEX - Velikost: L


Prodejní cena
1 690 Kč s DPH

Výrobce
STIHL

Kód produktu
00007109104

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Zatím nezapínat
ks

Polstrovaný bederní popruh se závěsnými oky pro ramenní popruh a popruh FS. Více

STIHL Bederní popruh ADVANCE X-FLEX 

Bederní pás STIHL ADVANCE X-Flex podporuje profesionály v lesnictví nebo zahradnictví a krajinářství , protože použití pásu může být navrženo velmi individuálně. Pás můžete vybavit tak, aby vyhovoval jakémukoli úkolu , a rozšířit jej o různé moduly, jako jsou kapsy a držáky. I větší váha v kapsách je pohodlně rozložena, což je navíc podpořeno prodyšným materiálem a měkkým polstrováním ve více namáhaných místech. Pro sečení nebo jiné práce s vaším křovinořezem můžete bederní pás rozšířit také o pás STIHL FS ADVANCE X-Flex .

Bederní pás je centrálním prvkem, se kterým si můžete sestavit svůj modulární systém pásů STIHL ADVANCE X-Flex. Nabízí následující možnosti:

  • Závěsná poutka pro ramenní popruh STIHL ADVANCE X-Flex
  • Závěsná oka a vkládací kapsa na opasek STIHL FS ADVANCE X-Flex
  • Závěsná lišta na tašky a držáky

Tašky a držáky se snadno připevní na závěsnou lištu pomocí robustních upevňovacích spon STIHL   ze systému klipů vyvinutých společností STIHL. To znamená, že máte vše rychle po ruce a váha je rovnoměrně rozložena na vaše boky. Spona pásu pro zapínání bederního pásu STIHL ADVANCE X-Flex se skládá z vysoce odolného hliníkového pouzdra . Střední část robustního bederního pásu STIHL ADVANCE X-Flex má vysoký podíl oranžové barvy a reflexní pruhy pro dobrou viditelnost .

  Na bederní pás můžete také připevnit volitelnou břišní vložku STIHL ADVANCE X-Flex .

Bederní pás je dostupný ve 3 velikostech :

velikost S (obvod pasu 78 cm až 127 cm)

velikost M (obvod pasu 89 cm až 143 cm)

velikost L (obvod pasu98 cm až 177 cm).