STIHL Benzínový křovinořez FS 561 C-EM (41482000214)


Prodejní cena
35 790 Kč s DPH

Výrobce
STIHL

Kód produktu
41482000214

Na objednání
ks

STIHL FS 561 C-EM je nejvýkonnější křovinořez v řadě STIHL Více

STIHL Křovinořez FS 561 C-EM  (41482000176)     

Výkonný křovinořez STIHL FS 561 C-EM ocení především profesionálové v lesnictví a údržbě krajiny a obecně při náročných úkolech.
Velký průměr žacího okruhu 560 mm umožňuje mimořádně efektivní práci i v náročných podmínkách. Díky nástavci STIHL BrushCut se 3 noži se můžete na FS 561 C-EM spolehnout i při obzvláště rychlém postupu sečení. Můžete účinně prořezávat nebo odstraňovat i odolné porosty, jako je například spletitá tráva a plevel.

Díky systému STIHL ErgoStart můžete křovinořez nastartovat snadno a bez námahy. Systém STIHL M-Tronic 3.0 navíc zajišťuje nepřetržitý optimální výkon motoru při konstantních maximálních otáčkách – a tím i pohodlnou obsluhu vašeho stroje. Robustní profesionální křovinořez navíc produkuje pouze nízké vibrace, což umožňuje pohodlnou práci i při zdlouhavé práci. K tomu přispívá i ergonomická řídítková rukojeť, která podporuje přirozený pohyb. Inovativní prvek rukojeti ADVANCE GRIP navíc poskytuje vysoce ergonomickou a intuitivní práci.

Optimalizovaný ochranný kryt poskytuje dobrý výhled na pracovní plochu a zároveň usnadňuje bezpečné skladování křovinořezu.

Balení obsahuje křovinořez FS 561 C-EM, ochranný kryt, trojcípý vyžínací nůž 350-3 a lesnický popruh ADVANCE.

Veškeré výrobky STIHL vám předvedeme v naší kamenné prodejně.

Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje ZDE.

Získejte rok záruky navíc na  https://www.mujstihl.cz/plus/ 

Rok záruky navíc