32 900 Kč
(27 190,08 Kč bez DPH)

ks
STIHL

Špičková výkonná benzinová sekačka s jednodílným sklopným držadlem, mulčovací sadou v ceně a záběrem 53 cm. Vhodná pro profesionální využití i na větší plochy. Plynulá regulace rychlosti pojezdu systémem Vario. Snadný start s automatickým sytičem motoru B Více

Kód produktu: 63740113411 EAN: 886661758289 Doprava a platba

BENZINOVÁ SEKAČKA STIHL RM 655 V

Užívejte si péči o trávník. Skvělý výkon a komfortní obsluha dělá ze sekačky STIHL RM 655 V ideální stroj pro sekání velkých trávníků až do plochy 2.000 m2. Snadné a bezpečné startování za studena i za tepla, mulčovací sada a jednodílné vodící držadlo. Plynulé nastavení rychlosti pojezdu.

Sériová výbava

Centrální nastavení výšky sekání
Jednoduché ovládání výšky sečení díky pružině umožňuje nastavení i za chodu stroje a díky stupnici máte přehled o nastavené výšce sečení.

Plynulý pohon kol Vario
Ovládání rychlosti pohonu pojezdu je umístěno na držadle, takže můžete přizpůsobit tempo terénu i stavu trávníku. Tato funkce je výhodná zejména pro správné mulčování tak, aby se travní hmota dostatečně rozmělnila.

Vysoce funkční nože
Konstrukce nože zajišťuje optimální proudění vzduchu a tím vysokou efektivitu sečení. Před poškozením je kliková hřídel chráněna integrovaným bodem ohybu.

Koš na trávu s indikátorem naplnění
Celoplastový koš zajišťuje proudění vzduchu a žene skrz lamely prach směrem do boku a dolů, takže chrání uživatele i sekačku před zvířenými nečistotami. Jakmile se koš naplní, přestane vzduch proudit a indikátor stavu naplnění klesne dolů, takže jednoduše poznáte, že je potřeba koš vysypat. Sklopný mechanismus umožňuje pohodlné a rychlé vysypání koše bez zbytečné námahy

Kola s lehkým chodem
Robustní kola s trakčním vzorkem udržují stabilitu a směr, zároveň zajišťují snadnou ovladatelnost a uživatelský komfort.

Sklopné držadlo
Snadné, rychlé a bezpečné sklopení držadla usnadní jak přepravu, tak skladování vaší sekačky a ochrání plynové a pojezdové bovdeny. Rukojeť z velmi měkkého plastu zajišťuje vysoký komfort a snižuje únavu.

Jednodílné vodící držadlo
Vysypávání koše je opět jednodušší. Díky volnému prostoru se ke koši dostanete pohodlně a sekačka při skladování a přepravě nezabere tolik místa. Vedení bovdenů snižuje riziko jejich poškození. Optimální výšku madla pro pohodlné sečení lze nastavit bez použití nářadí. Rukojeť z velmi měkkého plastu zajišťuje vysoký komfort a snižuje únavu.

Jednodílná polymerová skříň
Skříň sekačky je vyrobena z kvalitního polymeru, který je odolný proti poškození nárazem, vysokou teplotou i ultrafialovým zářením. Snadno se čistí a nereziví.

Mulčovací sada
Díky mulčovacímu noži speciální konstrukce se tráva rozseká a rozmělní v prostoru žací skříně. Při sběru do koše tak posekáte větší plochu na jedno naplnění koše. V případě ucpání otvoru a ponechání trávy dochází k rychlému rozkladu travní hmoty. Voda a živiny obsažené v trávě tak zůstávají v půdě a ušetříte čas strávený vysypáváním koše. Při mulčování je však doporučeno častější sekání a menší úběr výšky trávníku, cca 1/3.

Technická data
Šířka sečení 53 cm
Hmotnost 49 kg
Sečená plocha m² 0-2.000
Výška sečení mm 25-85   
Rozměry (d/š/v) cm 171 x 59 x 112 
Objem koše l 70
Typ motoru BS Serie 750 DOV RS  
Faktor nejistoty K dB(A) 2
Naměřená hladina akustického tlaku LpA dB(A) 81
Garantovaný akustický výkon LwA dB(A) 95 Hodnota vibrací ahw m/s2 3,40 / 1,70
Pohon Vario

Veškeré výrobky STIHL vám předvedeme v naší kamenné prodejně.

Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje ZDE.

Parametry
Hmotnost 49 kg
Šířka sečení 53 cm
Rychlé info
STIHL RM 655 VS

STIHL RM 655 VS

Na dotaz
32 900 Kč (27 190,08 Kč bez DPH)