STIGA Benzínový zahradní traktor Estate 9122 W


Prodejní cena
113 980 Kč s DPH

Výrobce
STIGA

Kód produktu
2T1320681/ST1

Na objednání
ks

Špičkový zahradní traktor s velkou šířkou záběru 122 cm, dvěma časovanými noži a výkonným dvouválcovým motorem Kawasaki FS600V. Dodává se s velkým sběrným košem o objemu 320 litrů. Perfektní partner pro sekání a sběr trávy na travních plochách do 8000 m2. Více

STIGA Benzínový zahradní traktor  Estate 9122 W (2T1320681/ST1)

Doprava ZDARMA.

Traktor sestaven, připraven k provozu, odzkoušený a dle dohody s Vámi doručíme k Vám domů.

STIGA Estate 9122 W je vysoce výkonný stroj s dvouválcovým motorem Kawasaki FS600V o objemu 603 cm3, který vám zajistí vysoký točivý moment a méně nepříjemných vibrací.

Estate 9122 W, vyvinutý pro použití na velmi velkých plochách až do 8000 m2, má objemný 320 litrový sběrací koš na trávu a je osazen sekacím ústrojím o záběru 122 cm, ktere pokryje obrovské množství trávy při každém přejezdu (nože jsou časované pro zajištění čistého a konzistentního povrchu).

Je vybaven hydrostatickou převodovkou s nožním pedálem, která řidiči umožňuje plynulé ovládání rychlosti bez nutnosti zastavovat a
 ručně řadit. 5,5" široký displej, poskytuje jasné a snadno čitelné informace o všech klíčových provozních indikátorech. Displej také obsahuje funkci Best Cutting Zone, která zajišťuje nejlepší žací výkon při správné rychlosti.
Funkce tempomatu u modelu Estate 9122 W znamená, že si můžete zvolit zablokování pojezdové rychlosti dle vaších potřeb. K uživatelskému komfortu přispívá také měkčený volant STIGA Premium a nastavitelné sedadlo STIGA Comfort Plus s područkami.
Tento robustní stroj, zkonstruovaný tak, aby vydržel i náročnou práci, je vybaven litinovou přední nápravou navrženou tak, aby zvládla běžné nasazení v nerovném terénu.
Mezi další kvalitní prvky patří antiskalpovací kolečka, která zabraňují poškození trávníku při manévrování na zvlněném terénu; elektromagnetické ovládání pro snadné zapnutí nožů a sedmistupňové centrální nastavení výšky sečení (30-90 mm).
Kromě sběru do koče, lze na tento model také použít  zadní výhoz (deflektor) nebo mulčovací sadu. Mulčovací sada, nabíječka baterií a tažné zařízení se prodávají samostatně.

Stvořeno ke sběru trávy.
Žací ústrojí s šířku 122 cm je vybaveno dvěma synchronizovanými noži, které optimalizují výkon při sběru. Zapnutí sečení je pomocí elektromagnetické spojky a budete si moci vybrat ze sedmi různých nastavení výšek sekání.
Sbírejte, jak dlouho chcete.
Mimořádně velký sběrný koš na trávu s kapacitou 320 litrů minimalizuje prostoje způsobené cestami na kompost. Mulčovací zátka se prodává samostatně a umožňuje vám pracovat bez sběru a přeměnit trávu na jemný, rychle se rozkládající mulč, který bude fungovat jako organické hnojivo.
LED světlomety zlepšují viditelnost a poskytují nezbytné osvětlení za špatných světelných podmínek.
Všechny informace před očima.
Inteligentní širokoúhlý 5,5" displej usnadňuje sledování klíčových provozních indikátorů. Best Cutting Zone detekuje nejlepší výkon sečení. Maximální pohodlí. Díky volantu s měkkou rukojetí STIGA Premium, ergonomickému sedadlu Comfort Plus s loketními opěrkami a funkci tempomatu si užijete špičkový komfort řidiče, který je nezbytný pro každého, kdo pravidelně zvládá časově náročné sečení. Nechybí ani prostorný úložný prostor.

Volant STIGA Premium s měkkou rukojetí
Typ sedadla STIGA komfort Plus s područkami
Nastavení sedadla Jednou pákou
Značka motoru Kawasaki
Spouštění sečení Elektrický
Model motoru FS600V
Přístrojová deska Ano s inteligentním širokoúhlým displejem
Objem motoru 603 cm³
Rozměr předního kola 15x6.00-6
Rozměr zadního kola 18x8.50-8
Typ pohonu Benzín
Počet válců 2
Počítadlo motohodin Ano - na displeji
Světlomety LED – Advanced
Model motoru FS600V
Tempomat Ano
Nastavení výšky sečení Manuální s pákou
Polohy výšky sečení 7 pozic
Rozsah výšky sečení 30 - 90 mm
Šířka záběru 122 cm
Počet válců 2
Nárazník Ano
Mycí linka Ano
Typ koše Textilní
Antiscalp kola 4
Minimální neposekaný radius 90 cm
Počet nožů 2
Bezpečnostní systém Sedadlo s bezpečnostním vypínačem
Parametry
Výkon 11,2 kW
Zdvihový objem 603 cm3
Šířka sečení 122 cm
Výška sečení 30-90 mm
Objem koše 320 litrů
Pro plochu do 8000 (m2)
Hmotnost 303 kg
Výkon 11,2 kW
Zdvihový objem 603 cm3
Šířka sečení 122 cm
Výška sečení 30-90 mm
Objem koše 320 litrů
Pro plochu do 8000 (m2)
Hmotnost 303 kg