Rok záruky navíc

7 995 Kč
(6 607,44 Kč bez DPH)

ks
STIHL

Základní model v řadě AP (velké baterie) určený pro péči o pozemek a zahradu i přípravu palivového dříví. Bez baterie a nabíječky. Více

Kód produktu: 12502000115 EAN: 886661414376 Doprava a platba

AKU pila STIHL MSA 160 C-BQ

Komfortní a výkonná akumulátorová pila pro mnohostranné použití. Vhodná jak pro příležitostné uživatele při údržbě zahrad, pozemku, tak pro profesionální uživatele v zahradnictví. Díky řetězu 1/4" PM3 s nízkými vibracemi bude práce s pilou méně namáhavá a bezpečnější.
Samostatný stroj bez baterie a nabíječky.

Výbava

Černá měkká část zadní ovládací rukojeti se stará o bezpečné a pevné držení ve všech pracovních polohách. Spínací páčka se musí odblokovat bočním zajišťovacím knoflíkem.

Zařízení pro rychlonapínání řetězu. Díky zařízení pro rychlonapínání řetězu (B) STIHL je napínání pilového řetězu úplně jednoduché. Po povolení šroubůkrytu řetězky je možné rychle a jednoduše napnout pilový řetěz nad ním umístěným stavěcím kolečkem. K tomu není potřebné nářadí.

QuickStop Super (Q).Přídavný systém brzdění pro ještě větší bezpečnost od firmy STIHL: Pilový řetěz se okamžitě zastaví nejen při dostatečně silném zpětném rázu nebo aktivním ovládáním přední ochrany ruky, ale i když pustíte zadní rukojeť. Tato jedinečná bezpečnostní výbava se stará o ještě větší ochranu uživatele ve všech pracovních polohách.

Otvírání/uzavírání olejové nádrže. Díky průhledné olejové nádrži a uzavírání/otevírání olejové nádrže bez použití nářadí je možné hladinu oleje snadno a pohodlně kontrolovat.

Ovládání dvěma rukama. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a komfortní zadní ovládací rukojeť s měkkými prvky umožňuje příjemnou, pohodlnou a bezpečnou práci ve všech polohách.

Motor EC získá až o 55% více výkonu z akumulátoru a přitom jej šetří - neboť životnost akumulátoru stoupne až o 70%. Mimo to přesvědčí nízkou hmotností, kompaktními rozměry a mechanickými díly téměř nepodléhajícími opotřebení.

Systém mazání řetězu Ematic se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

Technická data
Jmenovité napětí V 36
Provozní doba s akumulátorem AP 100  až 18
Provozní doba s akumulátorem AP 200 až 42
Provozní doba s akumulátorem AP 300 až 50
Provozní doba s akumulátorem AR 2000 až 180
Dělení řetězu 1/4 " P
Délka lišty cm 30
Hmotnost bez akumulátoru kg 3,2
Technologie akumulátoru Lithium-Ion PRO 

Uvedené provozní časy práce s akumulátorem jsou orientační

Obj.č.: 12502000115
EAN 886661414376

Veškeré výrobky STIHL vám předvedeme v naší kamenné prodejně.

Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje ZDE.

Získejte rok záruky navíc na  https://www.mujstihl.cz/plus/ 

Rok záruky navíc pro stroje STIHL